Hoşgeldiniz!

Takiple.com - Sosyal Medya Hizmetleri üyelikleri tamamen ücretsizdir. Size para karşılığı üyelik satmak isteyen şahıslara itibar etmeyiniz! Eğer Takiple.com - Sosyal Medya Hizmetleri üyeliğiniz yok ise hemen üye olabilirsiniz! Yeni Hesap Oluştur Kayıt Ol


SMM Panel - Sosyal Medya Bayilik Paneli

Takiple.com - Sosyal Medya Hizmetleri Türkiye'nin en ucuz ve en büyük sosyal medya bayilik paneli olmakla birlikte sizlere en iyi hizmeti sunar. Takiple.com - Sosyal Medya Hizmetleri, sosyal medya uygulamaları geliştirerek şu anki jenerasyonda sana sosyal medya kullanımında sana yardım eder.

Takiple.com - Sosyal Medya Hizmetleri sosyal medya platformlarında, doğru kullanıldığı taktirde belirlediğin bir kitleye ulaşman için tüm desteği sağlar. Bu, aslında Takiple.com - Sosyal Medya Hizmetleri’nin yaratılış amacıdır.


Takiple.com - Sosyal Medya Hizmetleri İle Kurumsal Çözümler

Takiple.com - Sosyal Medya Hizmetleri Panel üzerinde kendi işinizi oluşturabilir ve gelir elde edebilirsiniz. Kurumsal arayüzümüz, kolay işlem kabiliyetimiz ve API desteğimiz ile eşi benzeri olmayan, Türkiye'nin en büyük "Sosyal Medya Pazarlama" sitesi olmaktan gurur duyuyoruz.

Kurumsal Arayüz

Takiple.com - Sosyal Medya Hizmetleri SMM Paneli üzerinde yaptığınız işlemleri tek tek ayrıntılı bir şekilde görüntüleyebilir, satış yaptığınız müşterilerinize daha detaylı raporlar sunabilirsiniz.

Kolay İşlem

Takiple.com - Sosyal Medya Hizmetleri paneli üzerinde işlemlerinizi kolayca gerçekleştirerek siparişlerinizin anlık olarak başlamasını sağlayabilir bu durumda zaman kazanarak hızlıca işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

API Desteği

Takiple.com - Sosyal Medya Hizmetleri API desteği sayesinde web siteniz üzerinden kendi müşterilerinize, komisyonunuzu koyarak satış yapabilirsiniz, bu durumda kendi işinizi oluşturarak gelir elde edebilirsiniz.